VOLNÝ ČAS / Bazény, koupaliště

Koupaliště na Kraví hoře vítá první návštěvníky a hlásí novinky i akce
Koupaliště na Kraví hoře. 
Autor / zdroj foto: Tomáš Hájek

Brno

První návštěvníky nové sezóny přivítalo v pondělí 27. května venkovní koupaliště na brněnské Kraví hoře. Provoz plovárny začal letos o necelý týden dříve než obvykle. Důvodem je zejména příznivé počasí i zájem veřejnosti. 

Provozovatel koupaliště se na otevření intenzivně připravoval v posledních měsících. Pracovníci například čistili bazény, kontrolovali stav technologií, uskutečnili drobné stavební úpravy či připravovali zeleň. Současně pracovali na vylepšení zázemí. Návštěvníkům jsou například k dispozici nové cesty, opravené schodiště, nové sítě a kůly u plážového volejbalu a sítě kolem hřišť. Novinky se dotkly i občerstvení, kde je navýšený počet míst pro návštěvníky.

Prodejci zároveň zefektivnili systém objednávek. Zákazníci nově obdrží při objednávce jídla bezdrátový elektronický čip. Po zpracování objednávky se zařízení rozezní a návštěvník si může vyzvednout objednávku, aniž by čekal ve frontě,“ sdělil Evžen Hrubeš, ředitel Sportovního a rekreačního areálu Kraví hora, který je příspěvkovou organizací městské části Brno-střed. 

Vstupné zůstává stejné jako v minulé sezóně. Základní vstupenka pro dospělého činí 200 korun. Vstupenky lze koupit osobně na místě nebo v e-shopu Sportovního a rekreačního areálu Kraví hora. Možnost koupit si vstupné přes internet mají i neregistrovaní uživatelé. Ideální je mít nabitou permanentku na nákupy služeb – rezervace a vstupy se zkrátí na nezbytnou dobu. Držitelé permanentky mají navíc přidaný bonus 10 procent nebo 20 procent podle výše nákupu. Vstup i platbu mohou korigovat na základě stráveného času na koupališti.

Koupaliště na Kraví hoře čeká v nejbližší době i mnoho akcí. Jednou z největších bude oslava 20. výročí Sportovního a rekreačního areálu Kraví hora. Akce se uskuteční ve čtvrtek 13. června a po celý den nabídne bohatý program. Od poloviny června ožije rovněž tamější amfiteátr, který se nachází v zadní části areálu koupaliště a patří pod správu městské části. Na jevišti se od 17. června do 10. srpna představí Letní scéna Divadla Bolka Polívky.

Autor / zdroj: Michal Šťastný

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.